
Balrog

Balrog

Wizard

Wizard

Fangorn

Fangorn

Ikke

Ikke

Sting

Sting

Strider

Strider

Ikke & Strider

Sting & Fangorn

Wizard & Balrog
Balrog
Balrog
Wizard
Wizard
Fangorn
Fangorn
Ikke
Ikke
Sting
Sting
Strider
Strider
Ikke & Strider
Sting & Fangorn
Wizard & Balrog
Fina bilder 🙂
Nydelig valper, gleder meg til å følge de videre..
Bare en forespørsel for oss som er veldig kelpiegrønne- kunne du skrevet fargen under?? For det er de mørkeste som er brune? Mens Ikke feks er rød?? Har jeg forstått det riktig?
Hvis du går inn på hjemmesiden min og under «oversikt» så står det farger på den enkelte valp 🙂
Herlige, herlige småtasser!! Blir jo helt valpesyk igjen jo! 🙂
Så härliga dom börjar bli! Riktiga små kelpisar:)
Fina bilder också:)
Jeg føler meg skikkelig forelsket i Sting jeg! ❤
Guuudddd så herlige;);) Blir jo helt valpesyk igjen!!!!!!!!!!! Ikke ta så fine bilder da……. Må få komme å titte igjen snart når passer det for dere???????
Maken til sjarm-troll! Men jeg har mistanke om at de trenger høy sjarm-faktor for de synes rimlig pøblete altså. Og tusen takk for flotte bilder og statistikker og alt – alt er behørig siklet over.
Med Jeanette som oppdretter, så er veien frem til valp en fantastisk reise som begynner lenge før løpetiden t.o.m. Når man endelig får valpen – så har reisen allerede vært lang – og man får en valp med «en historie» liksom. Jeg har ihvertfall aldri opplevd noe slikt før – for en opplevelse!
Hilsen Tonje i det sentimental-filosofiske hjørnet etter å ha sett for mye på små kelpieser antagelig
*ler*
Du får spare rosen til alle 6 har vært innom deg på torsdag. Mulig du ikke roser din kommende oppdretter opp i skyene etter det besøket 😉
Håper nesten at gubben din ikke er hjemme, for han tror jeg ikke helt vet hva han går til :p
Hihi.. tar skrytet nå jeg – mens jeg kan! Tenker jeg blir glad når dere kommer imorgen og muligens glad når dere drar! Gubben kommer nok etterhvert, men da har de kanskje sovnet så han kommer fortsatt ikke å skjønne hva jeg mener når jeg sier at her skal vi få noe å bryne oss på! 🙂
mente forresten når dere kommer i overmorgen *går i surr i dager her visst*